facebook, fotograf ślubny lubin, facebook artur kalitowski, facebook fotografia lubin , fotografia lubin, fotograf lubin, portret, sensual, media społecznościowe, Artur Kalitowski, strona internetowa fotografa lubin
instagram, instagram artur kalitowski, instagram fotografia lubin , fotografia lubin, fotograf lubin, portret, sensual, media społecznościowe, Artur Kalitowski

"Bardzo polecam! Na sesji byłam pierwszy raz w życiu. Stresu po kilku chwilach już nie było, Artur wszystko po kolei wytłumaczył, jak sesja będzie przebiegać Jestem zadowolona z efektów, zdjęcia są przepiękne, a pierwszą gotową fotografię dostałam tego samego dnia! poza tym sam kontakt z Arturem jest świetny przed jak i po sesji. To duży plus. W 100% jestem na tak!"

Ania

"Pierwszy raz byłam na tego typu sesji zdjęciowej i przyznam, że stresowałam się bardzo. Przy początkowych ujęciach czułam jak trzęsą mi się nogi ale gdy zobaczyłam efekty kilku pstryknięć, stres minął jak ręką odjął. Atmosfera na sesji jest świetna i bardzo pozytywna. Artur potrafi świetnie pokierować modelką, by zdjęcia wyszły po prostu magiczne. Jeśli któraś z Pań jeszcze ma jakieś wątpliwości, to napiszę tylko, że nie ma co się zastanawiać, trzeba przyjść do Artura i zobaczyć siebie w nieco innym wydaniu jestem pewna, że będziecie zachwycone przepięknymi efektami swojej sesji zdjęciowej "

Monika

Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin
"Polecam sesję u Artura Jest to fotograf, który potrafi sprawić, że nawet najbardziej spięta dziewczyna się wyluzuje. Jestem tego żywym przykładem
Miło wspominam współpracę, a efekt końcowy powalający "

"Zdecydowanie polecam Wspaniałe podejście, nawet do zupełnie zielonej osoby w kwestii pozowania - tak jak to było w moim przypadku. Przyjemna atmosfera, stres faktycznie po chwili znika. Duży plus też za świetny kontakt po sesji, w związku ze zdjęciami."

Alicja

Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin
Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin

"Serdecznie polecam. Sesja profesjonalna, fotograf ma pełno pomysłów, dzięki temu każde zdjęcie jest ciekawe i dopracowane. Efekty końcowe są fenomenalne! POLECAM 🙂"

Elwira

"Fotograf, który czyta każdą emocję, wydobywa piękno ciała i duszy kobiecej. Polecam sesje sensualną u Artura każdej pani, bez względu na wiek.
Doskonały kontakt przed spotkaniem pozwolił się nastawić na to,co mnie czeka. Była obawa, zwłaszcza że sesja miała miejsce w prywatnym mieszkaniu fotografa, ale było bardzo profesjonalnie. Modelka w średnim wieku, zaokrąglona i ze zmarszczkami, w dodatku nie życzy sobie retuszu? Żaden problem! Artur nawet przy takich warunkach robi magiczne zdjęcia! Chociaż miałam silne postanowienie, że to będą całkiem prywatne zdjęcia, mam ochotę pokazać je całemu światu! Ta piękna kobieta to ja"

Marta

"Poszłam na sesję z przekonaniem, że to nie dla mnie.... Byłam pewna, że Arturowi nie uda się wykrzesać nic z takiego "drewna" jak ja. Nigdy nie byłam jakąś wielką miłośniczką zdjęć, w dodatku moja pewność siebie nie chciała ze mną współpracować.

Teraz wiem, że te wszystkie obawy i stres to jakaś głupota
Artur naprawdę postarał się, żebym czuła się wyjątkowo a przede wszystkim komfortowo. Nie było momentu, żebym nie wiedziała, co mam zrobić. Po zakończeniu pierwszej serii mogłam zobaczyć efekty i już wtedy widziałam, że udało nam się zrobić parę fajnych ujęć. To jeszcze bardzie pomogło mi się rozluźnić.
Okazało się, że jedynym trudnym momentem był wybór zdjęć, bo ciężko było mi odrzucić jakiekolwiek
Dziewczyny! Rezerwujcie terminy! Panowie! Kupujcie sesję w prezencie dla swoich kobiet! Oboje będziecie zachwyceni efektami. A szczególnie polecam takie doświadczenie tym Paniom, które uważają, że czegoś im brakuje. Gwarantuję że się to zmieni  Ja już myślę nad kolejną sesją i zazdroszczę wszystkim kobietom, które mają ją dopiero przed sobą."
Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin

Emanuela

Weronika

Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin
Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin
Fotografia Sensualna Lubin | Fotografia Kobieca Lubin